Profesjonalny zespół muzyczny na wesele! Zespół na event firmowy – Warszawa, Siedlce, Grójec, Góra Kalwaria, Kozienice, Łuków, Poznań, Ciechocinek, Mszczonów, Lublin i inne miasta w całej Polsce bawiły się przy naszej muzyce. Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy taneczne. Na swoim koncie mamy setki zabaw takich jak: wesela, eventy firmowe, bankiety, studniówki, imprezy okolicznościowe oraz plenerowe (również kompleksowa organizacja festynów) i inne. UWAGA!!!  Na uroczystości odbywające się w dn. od Poniedziałku do Piątku – udzielamy dużych rabatów !

zespol_na_wesele_warszawa.jpg

Dzięki wieloletnim doświadczeniom w branży muzycznej jesteśmy w stanie dostosować się do Waszych wymagań i oczekiwań – gramy prawie każdy rodzaj muzyki i bardzo zróżnicowany repertuar, dlatego każda impreza jest sukcesem. Do tego sukcesu przyczyniają się świetne wokale, gra na instrumentach klawiszowych, strunowych, dętych, perkusyjnych oraz umiejętności zachęcenia wszystkich do wspólnej, szalonej zabawy. Aby urozmaicić przyjęcie wprowadziliśmy około 60 minutowe niezwykłe SHOW w stylu lat 70-tych i 80-tych, a także inne bloki tematyczne: disco polo, biesiadne, współczesne. Chcesz MEGA PROFESJONALNY zespół muzyczny na wesele Warszawa i okolice? To trafiłeś na właściwą stronę! Jesteśmy naprawdę solidną firmą, która traktuje swoją pracę bardzo poważnie. Nie zanudzimy gości, ale zmęczymy (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

zespół na event firmowy warszawa

Nasze zwariowane pomysły i zawsze dopisujący dobry humor szybko udziela się naszym słuchaczom co zapewnia jedno – udaną zabawę. Muzyka „na żywo”, indywidualne i elastyczne podejście do każdego zlecenia, jak również wprowadzanie co sezon nowych atrakcji, sprawia, że wyróżniamy się spośród innych zespołów.  Świetnie sprawdzamy się także na imprezach plenerowych. Posiadamy fachowy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, dzięki czemu dźwięk oraz efekt wizualny zrobią na Państwu niemałe wrażenie. Do Państwa dyspozycji mamy również konsole DJ-ską, dzięki której zatańczycie przy każdej piosence jaką sobie zażyczycie. Zespół MODEM, to doskonały zespół na event firmowy. Wiele przedsiębiorstw oraz instytucji przekonało się o tym i zaufało nam, czego owocem jest wieloletnia współpraca z nimi. Dla zainteresowanych udostępniamy nagrania z imprez, na których graliśmy, a ofertę dotyczącą konkretnej imprezy wyślemy e-mailem.